Агент з постачання  – це фахівець  який займається просуненням товарів  і послуг  на ринок, це спеціаліст, який не тільки постачає товари,  представляє фірму клієнтам, але й створює її імідж.

Специфіка професії агента полягає у тому, що вона охоплює широке коло обов’язків:

А) агента зі збуту та постачання  (забезпечує збут чи постачання товарів і послуг);

б) торговельного агента експедитора (доставляє товар і продає його);

в)  агента –«дизайнера» (доведення продукції до норм, що відповідають запитам потребам конкретного покупця);

г) агента з постачання (збуту) товарів за телефоном (телефонування потенційному покупцю з метою продати товар (послугу), призначити зустріч);

д) агента-консультанта (консультації зі збуту страхових полісів систем центрального опалення, меблів тощо).

 

Професія контролера-касира не менш складна і відповідальна, ніж інші професії. Адже контролер-касир повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Касир – це обличчя підприємства. Адже часто саме він першим зустрічає відвідувачів або проводжає їх. Отже, цьому працівникові необхідно бути ввічливим і привітним, що в свою чергу вимагає великих емоційних затрат. Касир повинен володіти гарно поставленим голосом та дикцією.

Цей працівник цілком і повністю відповідає за гроші, які проходять через його руки, що передбачає високий рівень відповідальності, уважності і стресостійкості. Він повинен вміти працювати в команді, швидко навчатися, мати міцні знання з математики.