Завдяки 25-му Міжнародному книжковому Форуму видавців, що про ходив у нашому місті цієї осені, фонд бібліотеки училища поповнився новими книгами.

Анотований список нових надходжень:

«ЧИТАЙ, ДУМАЙ, ЗМІНЮЙСЯ»

1.     Зубарева Н. Вальс гормонів: маса тіла, сон, секс, краса та здоров’я – усе мов на долоні / Наталія Зубарева; перекладач Ірина Хомчук. 2-ге вид. – Київ, Форс Україна, 2018. – 352 с.

Наталія Зубарева – професійний лікар, який спеціалізується на гормональному здоров’ї, оскільки є знаним терапевтом і нутриціологом. У цій книзі порушено найактуальніші теми здоров’я жінок: зайва маса тіла, поганий сон, проблеми з нігтями, волоссям і шкірою і безліч іншого. Ви знайдете в цій книзі потрібну і корисну інформацію для себе і відкриєте щось нове.

2.     Ніконов О. Фізика на пальцях. Для дітей і батьків, які хочуть допомогти дітям / Олександр Ніконов; перекладач Наталія Шайнога. – Київ: Форс Україна, 2018. – 336с.

Чи розумієте ви теорію Стівена Гокінга і теорію відносності?

Чи знаєте і зможете доступно пояснити основи квантової фізики?

Розповісте про відкриття Марії Склодовської-Кюрі?

Хочете зрозуміти наймоднішу науку ХХІ століття?

Не має значення, вчитеся ви в школі, чи вже давно закінчили її. Якщо ви допитлива людина, то ця книжка для вас!

3.     Ткач В. Стан шпагату: оповідання вірші / Володимир Ткач. – Брустрів: Дискурус, 2018. -88 с.

Буремні 90-ті змушували шукати шлях до виживання, з того часу, і впродовж 20-ти років, головним джерелом матеріального забезпечення сім’ї стала робота за кордоном, а саме у Німеччині. Постійні подорожі, пізнання інших культур, нетипові життєві ситуації дали багатий матеріал для мислення та становлення світогляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *